O mnie

Nazywam się Kacper Mysiorek, jestem iluzjonistą oraz komikiem. Moim marzeniem od zawsze było wykorzystanie swojego potencjału w stu procentach i stanie się najlepszym performerem, jakim tylko mogę być. W wieku 15 lat zacząłem występować na ulicy, by poznać wszystkie możliwe rodzaje publiczności i nauczyć się dostarczać im jak najlepszą rozrywkę.

Trzy lata później opuściłem dom rodzinny i wyruszyłem w świat z moim pokazem spakowanym w małej walizce. Podczas trwającej do tej pory podróży miałem przyjemność oczarować setki widzów w 10 krajach, na 4 kontynentach.

Wielokrotnie występowałem w: Polsce, Niemczech, Czechach, Hiszpanii, Włoszech, Anglii, Szkocji, Maroku, Australii i Stanach Zjednoczonych. 

Dwukrotnie wystąpiłem na największch na świecie festiwalach artystów ulicznych Edinburgh Festival Fringe, Adelaide Festival Fringe, przedstawiłem swój pokaz na większości polskich festiwali oraz byłem prelegentem na konferencji TEDx oraz uczestnikiem X edycji programu Mam Talent.


Oferta

Pokaz stand-up

Trzydziestominutowy pokaz pełen rozrywki, śmiechu i zdziwienia. Najlepsze określenie tego rodzaju występu to po prostu "show". 

Idealny na wesela, urodziny i eventy firmowe.


Dzięki swojej charyzmie łączę w nim najlepsze efekty iluzjonistyczne, humor oraz ciągłą interakcję z publicznością.


Czytam w myślach nawet najbardziej wymagającym widzom a przedmioty codziennego użytku znikają, pojawiają i teleportują się.


Najlepszy sposób, by każdy opuścił salę zadowolony a wydarzenie zapamiętane na długo!

Iluzja z bliska

Wówczas przechadzam się po miejscu imprezy, odwiedzam stoliki i prezentuje efektowne iluzje gościom, robiąc krótkie pokazy dla małych grup.


Każda osoba ma możliwość doświadczenia iluzji tuż przed swoimi oczami oraz magii na własnych dłoniach.


Efekty z kartami, monetami i pierścionkami zostawiają odbiorców z poczuciem obcowania z  prawdziwą magią. 


Taka forma pokazu dostarcza radości, zaciekawienia i niedowierzania.

Festiwale

Interaktywny pokaz familijny przygotowany z myślą o imprezach otwartych, odpowiedni dla wszystkich grup wiekowych.


Swoista mieszanka niebanalnego humoru, improwizacji, dobrej zabawy i mnóstwa pozytywnej energii 


W wielkim finale postaram uwolnić się z kaftanu bezpieczeństwa i dwunastu metrów stalowego łańcucha. Czy dam radę?


Program ten miało okazję zobaczyć kilka tysięcy widzów na Edinburgh Festival Fringe, czyli największym na świecie festiwalu artystów ulicznych.Opinie

Fajne i energiczne show pełne magicznych wrażeń!

Just Edi Show - organizator festiwali artystów ulicznych

Pasja, humor, profesjonalne podejście do każdego występu. Niezależnie czy na widowni są dzieci czy dorośli- wszyscy OCZAROWANI! A osobiście cenię też SKROMNOŚĆ Kacpra!

Artur Moczarski - stowarzyszenie Możesz

Kacper Mysiorek - jest młody, jest zabawny i prawdopodobnie jest cholernie utalentowany. Wymyślałem ten opis przez dwa dni.

Michał Kempa - komik

Jestem pełna podziwu, że tak młody chłopak potrafi robić tak profesjonalne pokazy. Świetnie rozbawił 30 dorosłych ludzi na kolacji firmowej. To prawdziwa pasja i talent. Wielki szacun!

Renata - klientka indywidualna

Kacper has a talent for moving among strangers and putting them at ease in an event environment, then bamboozling them with his slick and creative magic - a bonus for any event.

Richard Hallward - prezes Imagine Live Media

Pan Kacper Mysiorek, to człowiek niesamowicie utalentowany, pełen humoru i charyzmy. Jego występ zachwycił nawet najbardziej wymagających widzów. Angażując publiczność uczynił ten wieczór czarującym i niezapomnianym. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Kacprem i polecamy wszystkim, którzy chcą wzbogacić imprezę o niebanalne widowisko!

Planco

Kacper zachwycił mnie swoim zaangażowaniem, ciekawością, a szczególnie otwartością na rady i pomysły innych ludzi.

Grzegorz Pruszko - twórca Vinci - Szkoła Twórczej Nauki

Młody, zdolny i czarujący - Kacper to ktoś kogo potrzebujesz na swój event!

Michał Skubida - organizator szkoleń dla iluzjonistów

Jest mi niezmiernie milo złożyć na Twoje ręce wyrazy uznania za wspaniały, magiczny występ dla osób chorych na nabyty zespół upośledzenia odporności. Szczególnie miło mi jest podziękować, gdyż Twój popis przyczynił się do wzrostu afirmacji i wiary pacjentów we własne siły.

Antoni - klient indywidualny

Kacper Mysiorek, to iluzjonista, człowiek niesamowicie utalentowany, pełen humoru i charyzmy. Jego występ zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. W tym roku mogliśmy spotkać go na X Międzynarodowym Festiwalu Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu. Jego występy cieszyły się dużą popularnością wśród widzów.

Echo Dnia

Zaufali mi

Kontakt