FAQ

FAQ

Uważam, że nie ma głupich pytań. Jednak po swojej skrzynce odbiorczej widzę, że są takie, które się często powtarzają. Dlatego – aby wszystkim ułatwić życie – w tym miejscu znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania!

Nie widzisz tu interesującej Cię kwestii? Napisz do mnie!

Iluzjonista na pokazie
Jak wygląda pokaz iluzji?

Wszystko zależy od Twoich potrzeb. Do każdej imprezy staram się podejść maksymalnie indywidualnie. Mimo że efekty mogą się różnić z pokazu na pokaz, to jedno jest pewne – będzie na nim mnóstwo śmiechu, zaskoczenia i dobrej zabawy!

Ile kosztuje pokaz iluzji?

Cena jest bardzo mocno uzależniona od czynników zewnętrznych, takich jak: odległość, długość pokazu, okoliczność, ilość gości itd. Dlatego nie sposób podać jednej, konkretnej kwoty, ile kosztuje pokaz iluzji. No, ale jedno jest pewne. Jeżeli do mnie napiszesz, to z pewnością, wspólnymi siłami znajdziemy odpowiednie rozwiązanie!

Jak zamówić pokaz iluzji?

Najważniejszymi informacjami dla mnie są: miejsce, czas, ilość gości oraz ewentualny budżet. Na podstawie tych 4 elementów bez najmniejszego problemu uda mi się przygotować odpowiednią ofertę. Oczywiście, jeżeli masz jakieś specjalne życzenia, to również warto byłoby umieścić je w formularzu lub mailu. Dzięki temu moja oferta będzie w pełni dopasowana pod Twoje potrzeby!

Z jakim wyprzedzeniem zamawiać pokaz iluzji?

Im szybciej tym lepiej. Co prawda – nie raz zdarzyło mi się ratować Klientów “w opałach”, gdy w ostatniej chwili ktoś zrezygnował z realizacji. Jednak warto pamiętać, że mój kalendarz też ma swoje limity. Więc jeżeli ktoś zarezerwuje daną datę przed Tobą – będę musiał odmówić.

Jak przygotować salę na pokaz iluzji?

Z racji, że nie używam ogromnych rekwizytów oraz występuję bez asystentek w cekinach – powierzchnia nie musi być duża. Najważniejsze, by była ona widoczna dla każdego gościa oraz była w stanie pomieścić mnie, oraz ochotnika z publiczności.

Czy można rozliczyć się na fakturę?

Oczywiście, że tak! Prowadzę działalność gospodarczą, więc bez najmniejszego problemu wystawię odpowiedni rachunek.

Copyright © 2024 - Kacper Mysiorek - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna