Opinie

Opinie

Sprawdź opinie oczarowanych widzów!

Klienci regularnie opisują swoje wrażenia w Google, nie ryzykuj – kliknij i sprawdź!

Dołącz do uwolnionych od nudy klientów

„Kacper has a talent for moving among strangers and putting them at ease in an event environment, then bamboozling them with his slick and creative magic – a bonus for any event.”

Richard Hallward

prezes, Imagine Live Media

„Kacper kocha mówić, zabawiać ludzi oraz występować i umiejętnie łączy te pasje, czym szybko zyskuje sympatię publiczności. Lubię z nim pracować, bo nie odwołuje swoich pokazów, jest zawsze przygotowany i uprzejmy. Niezależnie od miejsca, warunków pogodowych i liczby osób, Kacper zawsze prezentuje najlepszą wersję wybranego pokazu. Najmłodszych widzów szanuje tak, jak dorosłych, więc zarówno w przedszkolu, na imprezie komercyjnej,  jak i na festiwalu ulicznym, zobaczycie go uśmiechniętego i doceniającego każdą chwilę wspólnej zabawy.”

Małgorzata Węglarz

Agencja Artystyczna "Busker.pl"

„Pasja, humor, profesjonalne podejście do każdego występu. Niezależnie czy na widowni są dzieci czy dorośli- wszyscy OCZAROWANI! A osobiście cenię też SKROMNOŚĆ Kacpra!”

Artur Moczarski

Stowarzyszenie Możesz

„Miałem okazje współpracować z wieloma iluzjonistami, to co wyróżnia Kacpra na tle konkurencji to przede wszystkim jego osobowość i umiejętność prowadzenia show na luzie, z charyzmą i lekkością. Każdy widz na pokazie płynie razem z nim – a tam gdzie dopływają czekają emocje i czysta radość! Triki jakie prezentuje a dokładnie finał jest oryginalny i niepowtarzalny. Show po Angielsku Kacper wykonuje tak samo dobrze (a może nawet lepiej) niż to po Polsku! Top Polskich performerów!

Michał Skubida

organizator wydarzeń

„Pan Kacper jest bardzo otwartym i profesjonalnym iluzjonistą. Angażując publiczność uczynił ten wieczór czarującym i niezapomnianym. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Kacprem i polecamy wszystkim, którzy chcą wzbogacić imprezę o niebanalne widowisko!”

PLANCO

„Kacper Mysiorek – jest młody, jest zabawny i jest cholernie utalentowany.”

Michał Kempa

prezenter, "Mam Talent!"

„Kacper Mysiorek, to iluzjonista, człowiek niesamowicie utalentowany, pełen humoru i charyzmy. Jego występ zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. W tym roku mogliśmy spotkać go na X Międzynarodowym Festiwalu Artystów Ulicznych i Precyzji w Radomiu. Jego występy cieszyły się dużą popularnością wśród widzów.”

Echo Dnia

Copyright © 2024 - Kacper Mysiorek - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna