Iluzjonista dla dzieci

Iluzjonista dla dzieci

POKAZ ILUZJI DLA DZIECI

Oczaruj najmłodszych!

Mój pokaz „Nie ma szans!” to humorystyczne i interaktywne show dla dzieci! Widząc, jak reagowała widownia w całej Polsce – mogę powiedzieć, że nawet największy ponurak będzie siedzieć z otwartą buzią. Zwłaszcza kiedy będzie mógł wziąć udział w pokazie! A najlepsze jest to, że zapewniam frajdę dla dzieci – niezależnie od tego, czy jest ich pięć, czy pięćset! Dzięki temu nie musisz martwić się kwestiami organizacyjnymi, ponieważ będę miał wszystko pod kontrolą!

pokaz iluzji dla dzieci na farmie iluzji

Idealnie dopasowane show

Przez lata pracowałem nad tym, by stworzyć pokaz trafiający do każdego dziecka, niezależnie od wieku. Niemożliwe? Niemożliwe dopiero Was czeka! Zabawa, interakcja i zdziwienie są świetne, ale mogę podarować dzieciom coś, co zabiorą ze sobą. Zainspiruję dzieci do wiary we własne siły i pokaże im, że spełnianie własnych marzeń jest w zasięgu ręki! Takie show zapada w pamięć, więc nie zdziw się, jeżeli dzieci będę długo po imprezie wspominać mój pokaz.

Pokaz dla całej rodziny

Choć występy dla dzieci potrafią być ciekawe, to niestety często mają mało elementów interesujących dla rodziców, czy dziadków. Z moim pokazem jest inaczej. Dzięki temu, że występowałem na 5 różnych kontynentach, na deskach teatralnych oraz na ulicach największych miast – opracowałem prawdziwie “międzypokoleniowe show”!

Koniec z odliczaniem minut do końca! Ze mną zarówno dzieci, jak i dorośli przerywają śmiech, tylko wtedy, gdy przecierają oczy ze zdumienia. Takie połączenie sprawia, że zaproszenie mnie na uroczystości rodzinne, to strzał w dziesiątkę, ponieważ każdy znajdzie w moim występie coś dla siebie!

warsztaty iluzji

Akademia Młodych Magików

iluzjonista dla dzieci

Dla uzupełnienia przeżyć dzieci mogę przeprowadzić dla nich – naukę iluzji!

Całość odbywa się zaraz po występie, gdy dzieci jeszcze są oczarowane tym, co przed chwilą zobaczyły. Ich ciekawość, fascynacja i chęć do poznania sekretu jest wtedy największa. Dlatego jest to najlepszy moment, by zaserwować im jedyną w swoim rodzaju niespodziankę!

Każdy uczestnik nauczy się prostych sztuczek, którymi będzie mógł oczarować koleżanki, kolegów i rodzinę.

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 - Kacper Mysiorek - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna