Iluzjonista na Event

Iluzjonista na Event

POKAZ ILUZJI NA EVENT

Czarujący & Elegancki

Jeżeli organizujesz eleganckie lub formalne wydarzenie, to ten występ jest dla Ciebie! Pokaz iluzji w w moim wykonaniu wywołuje duże emocje, ponieważ angażuje do swojego show wszystkich gości! Oprawa całego pokazu ma charakter komediowy, dzięki czemu dotrze nawet do najbardziej wymagającego odbiorcy!

Na największe wyróżnienie zasługuje tu między innymi finał, gdy banknot jednego z widzów teleportuje się w sam środek pomarańczy!

W trakcie występu każdy widz będzie na przemian przeżywać zachwyt, zaskoczenie i zdumienie, a wszystko to dzięki tajemniczej, sympatycznej energii bijącej ze sceny. Będzie to nie tylko efektem jego charyzmy, lecz również ogromnej ilości spektakularnych iluzji, które dbają o to, by na sali było słychać „WOW” co dosłownie parę minut.

Pokaz iluzji na event jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą pokazać się od najlepszej strony — dbając o profesjonalny wydźwięk całego wydarzenia.

MAGIA Z BLISKA

Niech poczują to na własnej skórze!

Propozycja specjalnie dla tych, którzy lubią rozrywkę szytą na miarę! Bo właśnie w tym tkwi siła i wyjątkowość pokazów Iluzji Kontaktowej. Ten pokaz nie odbywa się na scenie – a tuż przy stolikach gości, w bezpośrednim kontakcie z dociekliwym widzem!

Takie rozwiązanie pozwala na pełną i niczym nieograniczoną interakcję z widownią. Goście mogą doświadczyć niemożliwych wydarzeń, które mają miejsce — dosłownie kilkanaście centymetrów przed ich oczami! Czy to wszystko? Nie. Wspomniana „rozrywka szyta na miarę”, to nie puste hasło! Z racji, że Kacper będzie wchodził w bezpośredni kontakt z gośćmi, to musi na bieżąco dopasowywać swój repertuar zapewniając magię na wyciągnięcie ręki.

Lata doświadczenia pomagają mi w tym, by idealnie określić, co zrobi najlepsze wrażenie na danej grupie odbiorców! A co za tym idzie — zapewni piękne wspomnienia z Twojego eventu!

PAKIET PREMIUM

Pokaz Iluzji + Magia z bliska

Zapewnij gościom pełne doświadczenie!

Teraz nie musisz wybierać między pokazem scenicznym a występami między stolikami gości. Z przyjemnością zajmę się Twoimi gośćmi w obu sytuacjach. Takie rozwiązanie nie jest jednak tylko dopełnieniem. To idealne dopasowanie pod to, jak planujesz zorganizować daną uroczystość. Dzięki połączeniu iluzji scenicznej oraz iluzji close up – mogę dostosować się do praktycznie każdego planu imprezy!

Komedia, iluzja i profesjonalizm

Te trzy słowa najlepiej oddają to, co zagwarantuje Tobie i Twoim gościom. Nie zabraknie również niespodzianek, zwrotów akcji i zaskakujących momentów! W zależności od tego, jak chcesz, aby Twoje wydarzenie zostało odebrane, lub w jakim celu je organizujesz – mogę dostosować swój pokaz. Ucieczka z kaftana bezpieczeństwa? A może kreatywne pojawienie logo Twojej firmy na finał pokazu? To Ty decydujesz!

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2023 - Kacper Mysiorek - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna