Iluzjonista na Event

Iluzjonista na Event

POKAZ ILUZJI NA EVENT

Czarujący & Elegancki

Jeżeli organizujesz eleganckie lub formalne wydarzenie, to ten występ jest dla Ciebie! Pokaz iluzji w w moim wykonaniu wywołuje duże emocje, ponieważ angażuje do swojego show wszystkich gości! Oprawa całego pokazu ma charakter komediowy, dzięki czemu dotrze nawet do najbardziej wymagającego odbiorcy!

Iluzjonista na imprezie firmowej z asystentką

Na największe wyróżnienie zasługuje tu między innymi finał, gdy banknot jednego z widzów teleportuje się w sam środek pomarańczy!

W trakcie występu każdy widz będzie na przemian przeżywać zachwyt, zaskoczenie i zdumienie, a wszystko to dzięki tajemniczej, sympatycznej energii bijącej ze sceny. Będzie to nie tylko efektem jego charyzmy, lecz również ogromnej ilości spektakularnych iluzji, które dbają o to, by na sali było słychać „WOW” co dosłownie parę minut.

Pokaz iluzji na event jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą pokazać się od najlepszej strony — dbając o profesjonalny wydźwięk całego wydarzenia.

MAGIA Z BLISKA

Niech poczują to na własnej skórze!

Propozycja specjalnie dla tych, którzy lubią rozrywkę szytą na miarę! Bo właśnie w tym tkwi siła i wyjątkowość pokazów Iluzji Kontaktowej. Ten pokaz nie odbywa się na scenie – a tuż przy stolikach gości, w bezpośrednim kontakcie z dociekliwym widzem!

iluzjonista na imprezie firmowej

Takie rozwiązanie pozwala na pełną i niczym nieograniczoną interakcję z widownią. Goście mogą doświadczyć niemożliwych wydarzeń, które mają miejsce — dosłownie kilkanaście centymetrów przed ich oczami! Czy to wszystko? Nie. Wspomniana „rozrywka szyta na miarę”, to nie puste hasło! Z racji, że Kacper będzie wchodził w bezpośredni kontakt z gośćmi, to musi na bieżąco dopasowywać swój repertuar zapewniając magię na wyciągnięcie ręki.

Lata doświadczenia pomagają mi w tym, by idealnie określić, co zrobi najlepsze wrażenie na danej grupie odbiorców! A co za tym idzie — zapewni piękne wspomnienia z Twojego eventu!

PAKIET PREMIUM

Pokaz Iluzji + Magia z bliska

Zapewnij gościom pełne doświadczenie!

Teraz nie musisz wybierać między pokazem scenicznym a występami między stolikami gości. Z przyjemnością zajmę się Twoimi gośćmi w obu sytuacjach. Takie rozwiązanie nie jest jednak tylko dopełnieniem. To idealne dopasowanie pod to, jak planujesz zorganizować daną uroczystość. Dzięki połączeniu iluzji scenicznej oraz iluzji close up – mogę dostosować się do praktycznie każdego planu imprezy!

Komedia, iluzja i profesjonalizm

Te trzy słowa najlepiej oddają to, co zagwarantuje Tobie i Twoim gościom. Nie zabraknie również niespodzianek, zwrotów akcji i zaskakujących momentów! W zależności od tego, jak chcesz, aby Twoje wydarzenie zostało odebrane, lub w jakim celu je organizujesz – mogę dostosować swój pokaz. Ucieczka z kaftana bezpieczeństwa? A może kreatywne pojawienie logo Twojej firmy na finał pokazu? To Ty decydujesz!

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 - Kacper Mysiorek - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna