Iluzjonista na Wesele

Iluzjonista na Wesele

POKAZ ILUZJI NA WESELE

To Wy jesteście gwiazdami!

Mimo że mój pokaz potrafi skraść uwagę ludzi, to na pewno nie skradnie Wam show! Na każdym etapie swojego występu podkreślam, że zebraliśmy się danego wieczoru dla Was. Co więcej – w wielu iluzjach Wy, jako para młoda, bierzecie czynny udział! Dzięki temu nie jesteście tylko biernymi obserwatorami, ale kluczowymi aktorami podczas pokazu!

Iluzjonista na weselu z parą młodą

Dla każdego – bez wyjątków!

Po zrealizowaniu setek występów na 5 kontynentach mogę swobodnie powiedzieć, że moje show jest dla każdego. Niezależnie od tego, czy na weselu będą dziadkowie, dzieci, czy wyjątkowo apatyczni goście – moje show do nich przemówi. Przetestowane i dopracowane żarty, pełna interakcja oraz swoboda podczas występowania sprawia, że każdy, kogo zaprosisz na swoje wesele zapamięta je na bardzo długo!

Iluzjonista na weselu z parą młodą

MAGIA Z BLISKA

Przerwa od tańca, ale nie od zabawy

Na każdym weselu są tańce, jedzenie i atrakcje na parkiecie. A co jeśli urozmaicić odpoczynek i przerwy między nimi? W ramach pokazu iluzji z bliska – wykorzystuję swoje umiejętności do tego, by oczarować Twoich gości, bezpośrednio przy stoliku.

Iluzjonista na wesele

Oznacza to, że mogą spokojnie zbierać siły do kolejnego wejścia w wir taneczny, a przy okazji doświadczyć czegoś jedynego w swoim rodzaju! Do tego, by wyjść do ludzi ze swoimi umiejętnościami, nie potrzebuję niczego… oprócz ludzi. Występowałem w praktycznie każdych warunkach, więc mogę Ci zagwarantować, że Twoje wesele nie będzie wyjątkiem. Co więcej – nawet bariera językowa nie stanowi dla mnie problemu. Jeżeli na Twoim weselu będą zagraniczni goście, to zawsze mogę poprowadzić show w języku angielskim!

Iluzjonista na wesele

PAKIET PREMIUM

Pokaz Iluzji + Magia z bliska

Dla Was? Wszystko!

Nie musicie się ograniczać co do tego, czy wybrać iluzje między stolikami, czy tą na parkiecie. Z chęcią wystąpię i tu i tu! Taki rozwiązanie pozwoli mi w 100% dopasować się pod Waszą wizję wieczoru. Oznacza to też, że Wasi goście otrzymają pełnoprawne doświadczenie niemożliwego, ponieważ ci, którzy po występie scenicznym będą czuli niedosyt – mogę odwiedzić ich przy stoliku!

Najlepszy, możliwy wybór

Pełna elastyczność oraz gwarantowany efekt WOW, to dwa elementy, które trudno znaleźć gdziekolwiek indziej. Szczególnie że swoją obietnicę opieram na wieloletnim, międzynarodowym oraz wyjątkowo bogatym doświadczeniu. Dzięki temu zapraszając mnie – możecie spać spokojnie, wiedząc, że na Waszym weselu wszystko będzie tak, jak zaplanowaliście – a nawet lepiej!

Aktualnie nie ma żadnych komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 - Kacper Mysiorek - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna